ראשי

יקבי רמת הגולן

ישוב-  קצרין
    
 • מרכז המבקרים של יקבי רמת הגולן - טעימה מארץ היין.
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן
 • מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן

על האתר

מרכז המבקרים יקבי רמת הגולן – על המקום
בואו לגעת ב"ארץ היין", במקום שמחבר בין אהבה, אדמה, נופים ויין משובח של יקבי רמת הגולן. כאן תיהנו מסיור מודרך על תהליך יצור היין, תכירו את אולם החביות ותתנסו בטעימות של מגוון יינות משובחים. לאחר הסיור תוכלו להתרשם מחנות היקב, הכוללת מבחר יינות מיוחדים, מתיישנים אביזרי יין מקצועיים ומזכרות.
 
הסיורים
- ביקור סטנדרטי - סיור מודרך על תהליך יצור יין, ביקור באולם החביות וטעימת יינות משובחים. משך הסיור כשעה.
- ביקור טעימות מקצועי - ביקור סטנדרטי בתוספת טעימת יינות עשירה ומגוונת היינות מוגשים בגביעי רידל מפוארים. משך הסיור כשעתיים.
- ביקור פרימיום - ארוחת גורמה בליווי טעימת יינות פרימיום בחדר V.I.P או במרתף היין. משך הסיור כשעתיים.
- סיור כרמים - סיור חווייתי ברכבי שטח בכרמי היקב, המשלב הכרת זני ענבי יין, לימוד ה"טרואר" הייחודי של "ארץ היין" וטעימת יינות שונים. משך הסיור כ 4- שעות.
- אירועים פרטיים - אפשרות לאירוע V.I.P חווייתי במרתף היין שלנו. 
- משך כל הסיורים אינו כולל זמן ביקור בחנות היקב. 
- מרכז המבקרים החדש של יקבי רמת הגולן מציע סיורים בשפות שונות: עברית, אנגלית, רוסית, גרמנית, שוודית וצרפתית.
- סיור מודרך בשפת הסימנים לכבדי שמיעה.
- כל הסיורים מותנים בתיאום מראש.

 
מתי פתוח?
יום א': 08:30-17:30
ימים ב' - ה': 08:30-18:30
ימי ו' וערבי חג: 08:30-13:30
סגור בשבתות, חגי ישראל וימי זיכרון.
 
עוד על המקום
יש מקום אחד בארץ שבו בדיוק כמו בבורדו שבצרפת או טוסקנה שבאיטליה, מתקיימים התנאים האופטימאליים לגידול ענבים ליינות איכות ברמה בינלאומית.
כאן ברמת הגולן, בחבל ארץ קסום זה, הכל מתחיל בתנאים אלו: שילוב של אדמת הבזלת הגעשית, גובה פני הקרקע והאקלים הקר. כל אלה העניקו לאזור ייחודי זה את שמו השני: "ארץ היין"
ואכן, ברבות השנים תפסו מגוון היינות של יקבי רמת הגולן מקום של כבוד בעולם כולו ואף זכו בעשרות מדליות זהב וגביעים יוקרתיים בתחרויות בינלאומיות חשובות אשר הציבו את ישראל על מפת היין העולמית.
מאז נוסד היקב ב- 1983 משווקים יקבי רמת הגולן שלושה מותגים מובילים כיום: "גמלא", "גולן" ו"ירדן", היקב נחשב למוביל בישראל באיכות היינות, בטכנולוגיה החדשנית ובפיתוח זנים חדשים. פעילותו שינתה את תפיסת עולמו של הצרכן הישראלי והיוותה נדבך חשוב בפיתוח תרבות היין בישראל.

צור קשר

המלצות

איזנברג יותם || 17/07/2014
בתאריך ה- 14.7.14 ביקרנו ביקבי רמת הגולן. לקחנו את חבילת האהבה הזוגית שכללה סיור, טעימות יין, פלטת גבינות ושי מהמקום. כשהתקשרנו לקבוע סיור היו מאוד מאוד גמישים איתנו ואף שלא נקבעו להם שום סיורים עדיין היו מוכנים לפתוח סיור בעברית במיוחד עבורי ועבור בת זוגי בשעה שבחרנו (ביום הסיור ביקשנו להזיז את הסיור שעה אחורה ונענו לבקשתנו ברצון). מי שהעבירה לנו את הסיור היתה הדס- עובדת מקצועית במקום מזה עשר שנים. הדס היתה נכונה לענות על כל שאלה ששאלנו ותמיד עשתה זאת בחיוך וברצון. הסיור כלל רקע על יקבי רמת הגולן, ידע כללי בעניין היינות, עברנו במפעל עצמו, ראינו את אופן הביקבוק והאריזות ואף את אופן ההתנהלות עם חביות היין והיה מרתק. סיימנו את הסיור עם טעימות של יינות מאוד טעימים (איני בקיא ביין אז איני זוכר את שמותיהם) תוך הסבר על האופן הנכון בו יש לשתות, לטעום, להריח ולהחזיק כוס יין וסיימנו כשקיבלנו פלטה של גבינות קשות משובחות ערבות מאוד לחך. כשיצאנו קיבלנו שי מדהים של בקבוק יין, שתי כוסות, חבילת שוקולד איכותי ופותחן (האמת שקיבלנו שניים כי קיבלנו אחד גם בסוף הטעימות). החוויה היתה עבורנו בלתי רגילה ויש לי עוד מילים רבות לתארה אך אילו היו העיקרים והיינו יותר משמחים לחזור לשם בשנית.
ציון: דירוג stars
קהל יעד מידת הנאה חוויה בלתי רגילה
מחיר לא לחשוב פעמיים שירות מצויין ומקצועי
חפש שלח בקשה לצימר תירנים